ŚWIETNY WYSTĘP CHŁOPCÓW W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

5 października 2022 roku w Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku odbyły się sztafetowe biegi przełajowe w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Uczniowie naszej szkoły w roczniku 2010 i młodsi zajęli 7 miejsce, natomiast rocznik 2008 – 2009 zajął bardzo dobre 4 miejsce.

Zdecydowanie lepiej poszło chłopakom na drużynowych biegach przełajowych, które odbyły się 18 października 2022 roku. Chłopcy z rocznika młodszego (2010 i młodsi) zajęli 3 miejsce! Indywidualnie bardzo dobrze pobiegł Filip Szymański z klasy 7b, który zajął 4 miejsce.

Reprezentacja chłopców wystąpiła w następującym składzie: Gromadzki Michał – 6c, Kowgan Adam- 6d, Ryś Mateusz – 6d, Dymiński Paweł – 6d, Szymański Filip -7b, Rowicki Wiktor – 5d, Grzech Wojtek – 4b, Mikołaj Buczko – 5a, Chilewski Wiktor – 4d.

Bardzo dużymi emocjami zakończył się bieg chłopców rocznika starszego. Ostatecznie chłopcy uplasowali się na 4 miejscu, ale na wyróżnienie zasługuje występ Bartka Kruka, ucznia klasy 8b, który indywidualnie uplasował się na 2 miejscu! Wielkie gratulacje!

 

Ze sportowymi pozdrowieniami,
Nauczyciele wychowania fizycznego

Script logo