POTYCZKI JĘZYKOWE

23 marca 2023 roku w Zespole Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego odbyły się I Międzyszkolne Potyczki Językowe pod patronatem Prezydentki Miasta Słupska, Pani Krystyny Danileckiej – Wojewódzkiej.
W ramach konkursu zorganizowano potyczki polonistyczne, w których nasza szkołę reprezentowali: Natalia Pabisiak z 8d, Maja Wrzeszczyńska z 8a oraz Aleksander Gagajek z 8g. Oprócz tego odbyły się również konkurencje w języku angielskim i niemieckim i tu możemy się pochwalić zwycięstwem.

Z ogromną dumą i radością informujemy, iż uczennice naszej szkoły w składzie: Martyna Tryba i Alicja Rutkowska z klasy 8b oraz Blanka Kleszczyńska z klasy 8e zdobyły zaszczytne I miejsce w kategorii Konkurs Językowo – Plastyczny z Języka Niemieckiego dla uczniów regionu słupskiego. Dziewczęta wykonały plakat pod tytułem „Bekleidung”, czyli odzież.

Podczas spotkania rozstrzygnięto także konkurs fotograficzny zainspirowany twórczością Wisławy Szymborskiej. W tej konkurencji naszą szkołę reprezentowały Natalia Pabisiak i Aleksandra Domagała z klasy 8d. 
Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom gratulujemy!

J. Jaśniewicz, K. Łyszyk

Script logo