KLASA W CHMURZE

KLASA W CHMURZE

  • ZADANIE INFRASTRUKTURALNE DEDYKOWANE SZKOŁOM "AKTYWNE SZKOŁY" - MAKSYMALNA WARTOŚĆ ZADANIA - 170.000,00 ZŁ, ZASIĘG - TEREN SZKOŁY

LINK DO GŁOSOWANIA - PROJEKT 51

Projekt obejmuje utworzenie:
• Dwóch sal lekcyjnych do prowadzenia lekcji na świeżym powietrzu;
• Sceny do pokazów, przedstawień teatralnych, kina plenerowego;
• Sad
• Trakt wypoczynkowy z ławkami i zielenią.
Projekt będzie zrealizowany od strony zachodniej za salą gimnastyczną. Teren będzie ogólnodostępny dla mieszkańców osiedla. Miejsce obecnie jest monitorowane przez system kamer.
Przestrzeń około 600-800 m2 ogrodzona z furtką. Realizacja będzie składała się z zadaszonej sceny wraz z miejscem na leżaki oraz ławkami dla widowni.
Dwie sale lekcyjne wyposażone w ławki ze stołami oraz tablicą.
Pomiędzy sceną, wiatami – salami lekcyjnymi, będzie znajdował się trakt pieszy z roślinnością, oraz ławkami. Dookoła realizacji planowany jest sad owocowy. Część drzewek już posadowiona.
Obiekt będzie kameralny, podzielony na trzy strefy, przeznaczony dla uczniów naszej szkoły i przedszkola, mieszkańców osiedla (w tym seniorzy, osoby niepełnosprawne).
W wyniku realizacji projektu powstanie ogólnodostępna przestrzeń umożliwiająca prowadzenie na łonie natury rozmaitych aktywności społecznych w trakcie zajęć w szkole jak i w czasie ferii zimowych i letnich.

LINK DO GŁOSOWANIA - PROJEKT 51

Script logo