GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

 

nauczyciel

dzień, godzina

Andrzejewska Beata

Środa 15.00 - 16.00

Bartosiewicz Małgorzata

Środa 15.20-16.20

Borecka Sylwia

Poniedziałek 15.00-16.00

Borzyk Agnieszka

Środa 15.20-16.20

Budnicka Beata

Czwartek 15.20-16.20

Bulera Karolina

Środa 15.20-16-20

Chojnacki Andrzej

Środa 16:00-17:00

Czerwińska Edyta

Środa 16.00-17.00

Czyż Izabela

Wtorek 15.20 – 16.20

Dankowska Dorota

Poniedziałek 17.00 – 18.00
(rodzice, 1 poniedziałek m-ca)

Czwartek 14. 30-15.30
(uczniowie, 3 czwartki m-ca)

Derra Michał

Środa 15:20-16:20

Duda Joanna

Środa 15.20-16.20

Flinik Agnieszka

Piątek 15:25 – 16:25

Heromin Izabela

Środa 15.00-16.00

Hinc Alicja

Czwartek 15:20- 16.20

Jarmuł Jolanta

Wtorek 15.20-16.20

Jaśniewicz Joanna

Poniedziałek 15.20-16.20

Kaiser Małgorzata

Poniedziałek 16.30 do 17.30. (co drugi tydzień)

Kieres Justyna

Piątek 11.00-12.00

Kmieć Natalia

Czwartek 15.30-16.30

Kozak Katarzyna

Poniedziałek 15:20-16:20

Kubacka-Gładysz Anna

poniedziałek 15.20-16.20

Kubiszewska Beata

Piątek 15.00-16.00

Kućmierczyk Paulina

Poniedziałek 15.20 - 16.20

Labryga Marzena

Czwartek 15.00-16.00

Lisowiec-Poręba Katarzyna

Piątek 15.00- 16.00

Łyszyk Katarzyna

Środa, 15.20-16.20

Machutta-Gałązka Karolina

Środa 17:00 – 18:00

Mackus Lucyna

Czwartek,15.20-16.20

Maj Maja

Poniedziałek 15.00-16.00

Majewska Julita

Wtorek,15.00-16.00

Małek Magdalena

Piątek 15:20-16:20

Marcinowicz Małgorzata

Wtorek 9:35 do 10:35

Mateńko Joanna

Środa 15.20 - 16.20

Mickiewicz Aleksandra

Wtorek 15.00-16.00

Nowak Elżbieta

Czwartek 15.20-16.20

Olschewska Agnieszka

Poniedziałek 15:00-16:00

Orlikowska Ilona

Poniedziałek 15.20-16.20

Orzechowski Daniel

Środa 17.00-18.00

Pogorzelska Marta

Wtorek 17.00-18.00

Pojawa Wioleta

Czwartek 16:30-17:30

Praszczak Marcin

Piątek 15.20-16.20

Radomska Anna

Środa 15.20 - 16.20

Rajkowska Weronika

Środa 15:20 – 16:20

Romańczuk-Ozdoba Edyta

Środa 15:20-16:20

Rudnik Lucyna

czwartek , 15.20-16-20

Sarnowska Adriana

Czwartek 15.20-16.20

Semeniuk Małgorzata

Czwartek godz.15.20 - 16.20

Siudek Małgorzata

Wtorek, 15:20 – 16:20

Skalna Mirosława

Poniedziałek 15.20-16.20

Sokołowska-Wiśniewska Marta

Poniedziałek 15.00-16.00

Stachowicz Dagmara

Czwartek 15.20-16.20

Starynowicz Renata

Poniedziałek 16.10-17.10

Studzińska Marzena

Czwartek 16.00-17.00

Suruło Aleksander

Środa 15.30 - 16.30

Szewc Artur

Środa, 16.20-17.20

Szymanowicz Elżbieta

Czwartek 16.15 - 17.15

Urbaniak Agnieszka

Poniedziałek 15:20 – 16:20

Walewska Jolanta

Wtorek 15.20 - 16.20

Walkowiak Magdalena

Środa 15.20 - 16.20

Wałaszewska Beata

Środa 15.20 - 16.20

Warać Justyna

poniedziałek 15:00-16:00

Warmińska Małgorzata

Wtorek 16:00-17:00

Wawrowska Marlena

Poniedziałek, 15.20-16.20

Witkowska-Panasiak Maria

Wtorek, 15.20-16.20

Wolikowska Anna

Czwartek 15:30- 16:30

Wróblewski Jarosław

Poniedziałek 15.20-16.20

Wyrwas Andrzej

Wtorek 15.20 - 16.20

Zakrzewska Anna

Środa 12.00-13.00

Zawadzka Agnieszka

Wtorek 15.20-16.20

Ziemienowicz Monika

Poniedziałek 16.00-17.00

 

 

Script logo