WITAJCIE W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Szanowni Uczniowie i Nauczyciele! Witamy w nowym roku szkolnym! W piątek 15 września rozpoczęłyśmy akcję użyczania podręczników i wydawania ćwiczeń. W tym roku nieco później niż w poprzednich latach otrzymaliście pomoce szkolne, ale nie obeszło się bez pewnych zawirowań. My zaczęłyśmy pracę jeszcze w sierpniu, ale przy tak dużej ilości podręczników, potrzeba też dużo czasu, aby opisać i wprowadzić do systemu każdy nowy egzemplarz. 

Życzymy wszystkim udanego roku szkolnego, jak najwięcej satysfakcji z wykonywanej przez Was wszystkich pracy, odnoszenia możliwe najwięcej sukcesów w konkursach, zadowolenia z udziału w projektach, samych dobrych ocen dopóki można je zdobyć. Nauczyciele biblioteki szkolnej zachęcają do udziału w organizowanych tu dla Uczniów konkursach i zabawach. Zaglądajcie na naszą stronę i czytajcie ogłoszenia. Szczególnie dużo będzie się u nas działo w październiku, w związku z obchodami Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz w kwietniu przy okazji obchodów Dnia Książki i Praw Autorskich. Zapraszamy też do czytania recenzji książek zamieszczanych na stronie biblioteki, bo czytanie to naprawdę piękna i pożyteczna przygoda.

Mam nadzieję, że widzimy się niebawem podczas użyczania podręczników. Harmonogram wypożyczeń prześlemy do wychowawców klas. Pamiętajcie, że książki te nie są Waszą własnością, ponieważ na koniec roku należy je zwrócić. Dbajcie o nie, bo zniszczone lub zagubione trzeba odkupić, by w kolejnym roku mogli z nich skorzystać Wasi młodsi koledzy i koleżanki. Nowe podręczniki pojawiają się co trzy lata. Tymczasem powodzenia i pozdrawiamy!

PS Dziękujemy pani Marcie Wiśniewskiej - Sokołowskiej i Jej uczniom za pomoc w rozpakowywaniu wielkich paczek z książkami!

Nauczyciele biblioteki szkolnej

Script logo