WARSZTATY LET'S SHARE


W dniu 09 grudnia 2016 w naszej szkole odbyły się warsztaty metodyczne  Super Simple Songs- Let’s share, które poprowadziła pani Iwona Kakietek  (English Languague for Kids).

Nauczycielki klas 1-3 oraz nauczyciele języka angielskiego, w tym uczestnicy mobilności,  aktywnie uczestniczyli w kursie: bawili się, śpiewali , grali w gry- a wszystko w języku angielskim.

Super Simple Songs to kolekcja zabawnych, dynamicznych piosenek, które uwielbiają śpiewać rodzice, dzieci  i nauczyciele. Piosenki uczą dzieci praktycznych i użytecznych zwrotów. Dzięki gestom i ruchom tanecznym Super Simple Songs mogą być z łatwością zrozumiane. Piosenki pomagają dzieciom w nauce podstawowych umiejętności: liczenie, alfabet, kolory, kształty, kierunki, dni tygodnia, części ciała, ubrania oraz wiele innych. Super Simple Songs podnoszą świadomość fonetyczną dzieci, uczą za pomocą dźwięku, obrazu oraz słowa, dzięki czemu dzieci łatwiej wchodzą w okres pisania i czytania po angielsku.

Zachęcamy do korzystania ze strony internetowej, na której znajdziecie Państwo wszystkie teksty i muzykę piosenek Super Simple Songs  www.youtube.pl. Piosenki można też obejrzeć w postaci ciekawych bajek - filmików na stronie internetowej http://www.supersimplesongs.com

 

 

Script logo