VIII TURNIEJ SUDOKU - WYNIKI

 9 maja 2017 r. odbyło się ostatnie spotkanie VIII TURNIEJU SUDOKU. Uczestnicy przez cztery miesiące, na czterech spotkaniach rozwiązywali łamigłówki.

Miło nam poinformować, że w kategorii klas 3-4 zwycięzcami okazali się uczniowie:
I miejsce - Kamila Gumińska (4c)
II miejsce - Amelia Saj (3b)
III miejsce - Maciej Nowakowski (3d)

Natomiast w kategorii klas 5-6 zwycięzcami zostali:
I miejsce - Kacper Nosal (6b)
II miejsce - Wiktoria Kosakowska (5c)
III miejsce - Duszan Parol (6b)

Gratulujemy zwycięzcom!!!

Zapraszamy na konkurs w przyszłym roku szkolnym! Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców zostaną wręczone na zakończeniu roku szkolnego.

Beata Kubiszewska, Anna Makowska

 

 

Szczegóły w tabelach

Konkurs SUDOKU – VIII edycja, podsumowanie czterech spotkań.

Klasy III i IV. Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 204

 Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Czas (min)

1.

Kamila Gumińska

IVc

183

104

2.

Amelia Saj

IIIb

147

164

3.

Maciej Nowakowski

IIId

136

186

4.

Kamil Fortuński

IVc

81

111

5.

Weronika Gwóźdź-Sproketowska

?

44

36

6.

Julian Wabiszczewicz

IVb

43

29

7.

Aleksander Sautycz

IIIb

32

40

8.

Kornelia Czaja

IVb

27

41

 Klasy V i VI. Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 205

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Czas (min)

1.

Kacper Nosal

VIb

199

52

2.

Wiktoria Kosakowska

Vc

170

104

3.

Duszan Parol

VIb

170

112

4.

Tatiana Sautycz

VIc

167

85

5.

Wiktoria Ollik

VIc

161

72

6.

Paulina Burzak

Vc

49

23

6.

Marta Ebertowska

Vc

36

43

Gratulujemy!

Nagrody zastaną wręczone na uroczystości zakończenia roku szkolnego.

 

Konkurs SUDOKU – VIII edycja, spotkanie czwarte, 09.05.2017r.

Klasy III i IV. Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 53

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

punkty

Czas (min)

1.

Kamila Gumińska

IVc

32

44

2.

Amelia Saj

IIIb

25

27

3.

Kamil Fortuński

IVc

11

37

4.

Maciej Nowakowski

IIId

7

45

 Klasy V i VI. Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 54

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

punkty

Czas (min)

1.

Kacper Nosal

VIb

54

22

2.

Duszan Parol

VIb

25

41

3.

Tatiana Sautycz

VIc

20

37

4.

Wiktoria Kosakowska

Vc

19

45

5.

Wiktoria Ollik

VIc

17

37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Script logo