ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA NA RZECZ DZIKIEGO AZYLU

 

Stało się już naszą tradycją, iż co roku wspieramy Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Kobylnicy, prowadzony nieodpłatnie przez Panią Edytę i Pana Waldemara. To właśnie tych dwoje ludzi z miłości do zwierząt poświęca cały swój czas na pomoc dzikusom. Obecnie w ośrodku przebywa bardzo dużo zwierząt wymagających leczenia, opieki i rehabilitacji. W tym trudnym, zimowym okresie stale ich przybywa, a potrzeby placówki są coraz większe.

Serdecznie dziękujemy wszystkim pomagającym naszym leśnym pobratymcom, którzy znaleźli się w potrzebie. Wśród waszych darów znalazło się wiele z najbardziej potrzebnych rzeczy: sianko dla saren oraz na legowiska, materiały opatrunkowe, ziarno dla ptaków, karma dla jeży, łasic, lisków, koce na legowiska, strzykawki do podawania leków i pożywienia dla osesków, środki do dezynfekcji rąk i powierzchni, środki czystości, rękawice ochronne dla opiekunów.

Niektórzy uczniowie wykonali przepiękne figurki lub prace z motywem dzikich, leśnych, polskich zwierząt. Prace te zostaną wystawione na kiermaszu bożonarodzeniowym na rzecz Dzikiego Azylu.

Serdecznie dziękujemy!

Beata Andrzejewska

Script logo