SREBRO DLA "PIĄTKI"

19 października 2017 roku w hali sportowej przy ul. Rybackiej odbyły się finały unihokeja dziewcząt w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Reprezentacja "Piątki” w rozgrywkach grupowych, które odbyły się dzień wcześniej nie przegrała żadnego meczu, ale rywalizując bezpośrednio z SP1 (1:1) zajęła drugie miejsce w grupie, gdyż miała mniejszą ilość strzelonych bramek w meczach.

Pierwszy mecz półfinałowy nasze dziewczęta wygrały z SP6 (2:1). W drugim meczu półfinałowym dziewczynki z SP1 zmierzyły się z reprezentacją SP2. Mecz zakończył się takim samym wynikiem, 2:1 dla SP 1. W tym momencie "Piąteczki” miały zagwarantowane 2 miejsce w mieście.

Finał zapowiadał się pasjonująco - SP5 kontra SP1 - zważywszy na to, że w grupowych eliminacjach drużyny zremisowały. I tak po wspaniałej i wyrównanej walce w meczu finałowym nasza drużyna "spisała się na medal”- srebrny medal i zdobyła Wicemistrzostwo Słupska, co jest ogromnym sukcesem naszych "Piąteczek”.

Wicemistrzynie Słupska grały w składzie: Wiktoria Wąsicka, Weronika Bytomska, Aleksandra Tyszka, Hanna Nosal, Amelia Ostapko, Maria Musiałek, Nadia Sarnowska, Maria Orlikowska.

Wielkie gratulacje!!!

 Sylwia Borecka

Script logo