PÓŁFINAŁ UNIHOKEJA W TUCHOMIU

16 listopada szkolna reprezentacja starszych dziewcząt wystąpiła w półfinale wojewódzkim w unihokeju w Tuchomiu. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu nasze uczennice stanęły do walki z zespołem z Wrześcia. Niestety mimo pierwszej bramki strzelonej przez nasz zespół, mecz przegraliśmy 1:3. Po pierwszym niepowodzeniu nasze zawodniczki rozegrały drugi pojedynek. Ty razem przeciwnikiem była Polnica. Mecz był bardzo zacięty, lecz niestety nie udało nam się wyjść zwycięsko również z tej rozgrywki, która zakończyła się wynikiem 1:3.

W nie najlepszych nastrojach stanęłyśmy do walki z ostatnim przeciwnikiem, a mianowicie z Tuchomiem. Po pierwszej połowie był remis bezbramkowy, natomiast po przerwie nasz rywal tak bardzo się „rozstrzelał”, że ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 0:4 dla dziewcząt z Tuchomia. Aktualnie zajmujemy zatem IV miejsce w podsumowaniu półfinału.

Trzeba nadmienić, iż nasza reprezentacja była o rok młodsza od pozostałych zespołów. Dziewczętom należą się wielkie podziękowania za ducha walki i ogromne serce dla sportowych zmagań. Warto przypomnieć, że szkołę reprezentowały następujące uczennice:

  1. Jowita Grzech kl. VII C

  2. Kinga Wasila kl.VII C

  3. Alicja Górna kl.VII C

  4. Alicja Fudro kl.VI C

  5. Agata Sucholas kl. VII D

  6. Martyna Duszyc kl. VII D

  7. Amelka Twardy kl. VII D

  8. Zuzanna Wyrzykowska kl.VII A.                         

Ze sportowym pozdrowieniem

Marta Sokołowska-Wiśniewska

 

Script logo