Międzyszkolne zmagania sportowców

We wtorek, 28 września sportowcy ze słupskich podstawówek spotkali się na biegach sztafetowych. Zawody zostały rozegrane w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Dziewczynki młodsze z naszej szkoły potwierdziły swoją super formę i zostały mistrzyniami Słupska. Sztafeta starszych dziewcząt zakończyła swój bieg na II miejscu.

22 września w Parku Kultury i Wypoczynku odbyły się pierwsze zawody międzyszkolne w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży – drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła uplasowała się na czołowych miejscach imprezy.

5 października na boisku szkolnym w SP nr 8 został rozegrany turniej koszykówki 3x3 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze i ostatecznie zajęła III miejsce.