ANKIETA - BADANIE DOTYCZĄCE ŻYWIENIA

Urząd Miejski w Słupsku wraz z Pracownią Zrównoważonego Rozwoju i Instytutem Socjologii UMK w Toruniu serdecznie zapraszają do udziału w badaniu dotyczącym żywienia dzieci w domach oraz placówkach edukacyjnych i opiekuńczo-wychowawczych (żłobkach, przedszkolach, szkołach).  Wyniki badania zostaną wykorzystane w dyskusji o  jakości żywienia w słupskich placówkach.  Posłużą też w procesie projektowania i budowy narzędzia informatycznego, którego celem jest edukacja mieszkanek i mieszkańców Słupska w zakresie jakości żywności oraz udostępnianie i wymiana informacji dotyczących żywienia w placówkach edukacyjnych i opiekuńczo- wychowawczych w Słupsku oraz lokalnej produkcji żywności.

Kwestionariusz ankiety znajduje się pod poniższym linkiem

https://slupsk.limequery.com/673385?newtest=Y&lang=pl

Wypełnienie tej ankiety jest anonimowe, zajmie Państwu maksymalnie 15 minut.

Badanie realizowane jest w ramach projektu pt. „Tworząc interfejsy: budując kompetencje dla zintegrowanego zarządzania danymi w obszarach funkcjonowania miasta w zakresie żywność – energia – woda”.


W ramach projektu w dniu 25 maja o godz.10.00 w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej przy ul. Niedziałkowskiego 6 organizowane są warsztaty dla rodziców i opiekunów dotyczące zdrowej żywności i żywienia w miejskich placówkach. Aby wziąć w nich udział, należy do 22 maja wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie Urzędu Miejskiego w Słupsku:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdsiF-C7XxPt7b5D3RlZ1Gr935-lc0VL96jtxgDGaBmKAZ7dQ/viewform

Script logo