A A A

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE - KLASY 4-6

KOŁA PRZEDMIOTOWE

Polonistyczne

1.

Elżbieta Pajewska

Koło języka polskiego

Środa 8.00-8.45

C-9

2.

Renata Starynowicz

Koło ortograficzne

 

Poniedziałek

10.40-11.25

14.30-15.15

15.15-16.00

 

A-7

C-9

C-9

Językowe

1.

Patrycja Dąbska

Koło języka ang. (kl.5)

Piątek 9.45-10.30

C-14

2.

Małgorzata Siudek

Koło języka niemieckiego

Wtorek 8.50-9.35

C-8

3.

Małgorzata Nastalska

Koło języka rosyjskiego

Poniedziałek 15.15-16.00

A-1

Matematyczne

1.

Beata Kubiszewska

Koło matematyczne

Wtorek 8.00-8.45

C-14

2.

Magdalena Słupska

Koło matematyczne

Piątek 9.45-10.30

C-14

Przyrodnicze

1.

Anna Wolikowska

Koło przyrodnicze

Czwartek 8.45-9.35

C-17

2.

Edyta

Romańczuk-Ozdoba

Koło przyrodnicze

Wtorek 8.00-8.45

C-19

Historyczne

1.

Jolanta Walewska

Koło historyczne

Czwartek 14.30-15.15

czytelnia

2.

Justyna Warać

Koło historyczne

Poniedziałek 13.35-14.20

B-12

Artystyczne

1.

Karolina Machutta-Gałązka

Zespół wokalny

Wtorek 16.10-16.55

C-4

2.

Beata Kamińska

Zajęcia wokalne

Czwartek 16.10-16.55

C-3

Sportowe

1.

Marta

Sokołowska-Wiśniewska

Zajęcia sportowo-rekreacyjne

(gry zespołowe )

Wtorek 8.00-9.35

Sala gimn.

2.

Marta Pogorzelska

Zajęcia sportowo rekreacyjne

(gry zespołowe )

Środa 8.50-9.35

Sala gimn.

Zajęcia

taneczno-ruchowe

– cheerleaderki

Piątek 8.00-8.45

Sala gimn. korekc.

3.

Daniel Orzechowski

Mini koszykówka chłopców

kl. 3-4

Poniedziałek

16.15-17.45

Hala sport.

4.

Andrzej Chojnacki

Bilard

Poniedziałek

16.05-17.35

C-5

Inne

1.

Barbara

Witkowska-Panasiak

SKC

Wtorek 9.15-10.15

biblioteka

2.

Jarosław Wróblewski

Klub Biblijny

Poniedziałek 16.00-17.30

parafia

3.

Małgorzata Nastalska

Szkolne Koło Scrabble

Wtorek 12.40-13.25

Czwartek 11.35-12.20

czytelnia

 

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE – kl. 4-6

1.

Katarzyna

Lisowiec-Poręba

Wtorek 10.40-11.25 (6e)

Wtorek 15.25-16.05 (6b)

Środa 13.25-14.20 (4b)

Czwartek 8.50-9.35 (6c, 6d)

C-8

B-14

C-8

B-14

2.

Elżbieta Pajewska

Wtorek 8.00-8.45 (5b, 5d, 5e)

C-7

3.

Renata Starynowicz

Poniedziałek

10.40-11.25 (5a)

14.30-15.15 (5c, 6a)

15.15-16.00 (4c, 4d)

 

A-7

C-9

C-9

4.

Małgorzata Bartosiewicz

Poniedziałek 12.40-13.25

Piątek 11.35-12.20 (ortograffiti)

A-7

A-7

5.

Małgorzata Siudek

Piątek 8.50-9.35

C-8

6.

Karol Kaproń

Poniedziałek. 8.50-9.35 (5a)

Piątek 12.40-13.25 (5c)

A-7

7.

Justyna Warać

Wtorek 10.40-11.25

B-12

8.

Agnieszka Borzyk

Czwartek 14.30-15.15

Piątek 14.30-15.15

C-16

C-16

9.

Beata Kubiszewska

Wtorek 8.00-8.45

Środa 14.30-15.15

Piątek 9.45-10.30

C-14

C-17

C-8

10.

Andrzej Wyrwas

Wtorek 12.40-13.25

Środa 9.45-10.30

B- 3

C- 8

11.

Magdalena Słupska

Poniedziałek 16.10-16.55 (5a, 5c, 5d)

C-14

12.

Anna Wolikowska

Wtorek 8.00-8.45

Środa 8.00-8.45

C-17

C-19

13.

Żaneta Waszkinel

Wtorek 8.00-8.45

Piątek 8.50-9.35 (ortograffiti)

C-18

C-4

14.

Barbara Klemenczak

Wtorek 8.50-9.35

Czwartek 12.40-13.25

B-12

B-12

15.

ks. Andrzej Skibiński

Wtorek 10.00-11.00

(przygotowanie do I Komunii)

czytelnia

 

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE

1.

Piotr Ceranowski

EEG Biofeedback

Poniedziałek

8.50-9.35 i 9.45-10.30

B-23

 

2.

Artur Szewc

EEG Biofeedback

Środa 13.35-14.20

B-23

3.

Małgorzata Kaiser

Grupowe i indywidualne zajęcia terapeutyczne dla uczniów

Środa 11.30-13.30

Piątek 8.30-11.30

gabinet psychologa