A A A

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE - KLASY 1-3

ZAJĘCIA WSPOMAGAJĄCE ROZWÓJ - DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE

1.

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 0

Piątek 13.00-14.00

A-7

Maja Maj

2.

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 0

Środa 13.00-14.00

A-2

Katarzyna Kozak

3.

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze (1a)

Środa 11.35-12.20

A-7

Ilona Orlikowska

4.

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze (1a)

Wtorek 12.40-13.25

Piątek 10.40-11.25

B-12

Anna Zuchowicz-Jędrzejewska

5.

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze (1b)

Czw. 10.40-11.25

A-7

Joanna Mateńko

6.

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze (1c)

Pon. 9.45-10.30

A-7

Mirosława Skalna

7.

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze (1d)

Czw. 9.45-10.30

B-1

Julita Majewska

8.

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze (2a)

Środa 9.45-10.30

A-7

Lucyna Rudnik

9.

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze (2a)

Wtorek 10.40-11.25

A-7

Grażyna Wierzbicka

10.

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze (2b)

Wtorek 9.45-10.30

A-7

Mariola Rekowska

11.

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze (2c)

Czw. 9.45-10.30

A-7

Małgorzata Semeniuk

12.

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze (2d)

Wtorek 10.40-11.25

A-5

Joanna Mierzejewska

13.

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze (3a)

Wtorek 9.45-10.30

B-12

Lucyna Mackus

14.

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze (3b)

Pon. 15.15-16.05

B-6

Beata Budnicka

15.

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze (3c)

Pon. 11.35-12.20

A-5

Teresa Kopera

16.

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze (3d)

Piątek 11.35-12.20

A-5

Teresa Kopera

17.

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze (3e)

Czw. 10.40-11.25

Czytelnia

Marlena Wawrowska

18.

Zaj. dydakt.-wyrówn.

- jęz. ang. (3d i 3e)

Czw. 9.45-10.35

C-3

Patrycja Dąbska

19.

Zaj. dydakt.-wyrówn.

- z jęz. ang. (3a)

Piątek 13.35-14.20

Czytelnia

Natalia Borowska

 

ZAJĘCIA WSPOMAGAJĄCE ROZWÓJ - ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA

1.

Koło przyrodniczo-turystyczne

Środa 9.45-10.30

B-1

Małgorzata Semeniuk

2.

Zajęcia komputerowe

Wtorek 12.40-13.25

B-1

Julita Majewska

3.

Rozwój zainteres.

regionem słupskim

Środa 9.45-10.30

C-14

Joanna Mierzejewska

4.

Koło matematyczne kl. 3

Środa 11.35-12.20

A-7

Anna Makowska

1.

Koło języka niemieckiego

Pon. 15.20-16.05

B-4

Beata Paszun

2.

Koło języka angielskiego

Pon. 16.30-17.15

Czytelnia

Natalia Borowska

1.

Zajęcia wokalne

w kl. 1-3

Wtorek 14.30-15.15

C-4

Karolina

Machutta-Gałązka

2.

Zajęcia wokalne

- Mała Fantazja

Wtorek 15.20-17.30

Sroda 16.20-17.00

C-3

Beata Kamińska

 

3.

Koło teatralne w kl. 3

Piątek 11.35-12.20

Sala korekc.

Dorota Dankowska

4.

Zajęcia rytmiczne (1a)

Wtorek 12.40-13.25

Sala korekc.

Ilona Orlikowska

K.Machutta-Gałązka

5.

Zajęcia rytmiczne (1b)

Piątek 10.40-11.25

Sala korekc.

Joanna Mateńko

K. Machutta-Gałązka

6.

Zajęcia rytmiczne (1c)

Czw. 14.40-11.25

Sala korekc.

Mirosława Skalna

K. Machutta-Gałązka

7.

Zajęcia rytmiczne (2a)

Środa 10.30-11.25

Sala korekc.

Lucyna Rudnik

K. Machutta-Gałązka

8.

Zajęcia artyst. (2b)

Pon. 15.15-16.05

A-4

Mariola Rekowska

9.

Koło plastyczne

- kl. 1-6

Wtorek 15.15-16.05

A-5

Renata Gwardzik

1.

Gry i zabawy sportowe

Czw. 12.40-13.25

Sala

zabaw

Grażyna Wierzbicka

2.

Rozwijanie motoryki dziecka 5-letniego

Pon. 13.00-14.00

Czw. 13.00-14.00

A-8

Małgorzata Gutkowska

3.

Rozwijanie motoryki dziecka 6-letniego

Wtorek 12.20-13.25

 

A-2

Katarzyna Kozak

4.

Piłka siatkowa

- kl. 1-3

Pon. 15.20-16.05

Hala

Jacek Słupski

1.

Szkolne Koło Caritas

Pon. 11.35-12.20

Biblioteka

B. Witkowska-Panasiak

2.

Schola dziecięca

- kl. 1-3

Wtorek 15.20-16.05

A-3

Ewa Kiczek