A A A

WALENTYNKI

14 lutego z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich wiele atrakcji.

Chcieliśmy bardzo podziękować uczniom i nauczycielom za włączenie się do wspólnej zabawy. To dzięki Wam w szkole przeważał kolor czerwony – symbol miłości i przyjaźni.

 

Podczas całego dnia uczennice Kasia, Ala i Monika przebrane za amorki dostarczały walentynkowe listy. Wszyscy z niecierpliwością i wypiekami na twarzy czekali na niespodzianki (mamy nadzieję, że otrzymaliście wiele miłych słów).

 

Podczas długiej przerwy ogłoszono wyniki konkursu na najładniejsze, najbardziej oryginalne serce walentynkowe. Jury bardzo długo nie mogło wybrać najlepszych prac i w końcu po burzliwych naradach zamiast 5 wyłoniło 16 serc.

Wśród nagrodzonych znaleźli się : Kacper Znajdek 3e, Adam Knapik 1b, Julia Kanclerz 1d, Martyna Kwiatkowska 5b, Paulina Sikorska 3e, Nikola Wrzeszczańska 6e, Karolina Hulecka 4d, Kornelia Czaja 1b, Hania Nosal 1c, Albert Zawada 6e, Adrian Czerniło 4b, Wiktor Czaja 0b, Julia Kosior 1b, Konrad Wysocki 4b, Ala Rosińska 5b.

 

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział. Gratulujemy wyobraźni i talentu.

 

Podczas przerw na holu głównym rozbrzmiewały zamawiane przez was piosenki wraz z dedykacjami. W dniu tym między lekcjami mogliśmy tańczyć i śpiewać – taka mała dyskoteka w SP5.

Jeszcze raz dziękujemy za wspólną zabawę.

 

Samorząd Uczniowski.