A A A

SUDOKU - TRZECIA TURA

 

 

 

 

 

 

Konkurs SUDOKU – V edycja, spotkanie trzecie, 24.04. 2014r.

Klasy III i IV. Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 52

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Czas (min)

1.

Lena Kulak

IIIc

48

45

2.

Kacper Nosal

IIIb

42

31

3.

Oliwia Górniak

IIIc

34

45

4.

Wiktoria Ollik

IIIc

31

28

5.

Adrian Czerniło

IVb

29

45

6.

Jacek Ozdoba

IVd

25

31

7.

Bartosz Krajewski

IIIa

31

34

 

 

Konkurs SUDOKU – podsumowanie trzech spotkań.

Klasy III i IV. Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 146

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Czas (min)

1.

Lena Kulak

IIIc

142

68

2.

Kacper Nosal

IIIb

136

88

3.

Oliwia Górniak

IIIc

128

82

4.

Adrian Czerniło

IVb

122

67

5.

Jacek Ozdoba

IVd

111

54

6.

Wiktoria Ollik

IIIc

86

93

7.

Oliwier Nowak

IIIa

94

38

8.

Dawid C. Rodriguez

IIIa

77

75

9.

Bartosz Krajewski

IIIa

71

93

10.

Borys Zawada

IIIa

39

24

11.

Szymon Kuczkowski

IVc

28

16

12.

Wiktoria Grochola

IVb

26

30

13.

Oliwia Dwulit

IIIa

26

35

14.

Eryk Świtalski

IVc

18

12

 

Gratulujemy!

Zapraszamy na następne spotkanie 29.05.2014r.

 

 

 

Konkurs SUDOKU – V Turniej, spotkanie trzecie, 24.04.2014

Klasy V i VI. Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 53

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Czas (min)

1.

Martyna Chytry

VIb

53

15

2.

Maria Kocioł

Vb

53

23 I

3.

Alicja Rosińska

Vb

53

23 II

4.

Michalina Szadzińska

VIb

53

30

5.

Dominik Zieliński

Vc

53

32 I

6.

Mateusz Karnicki

Vd

53

40 I

7.

Piotr Kułakowski

Vb

40

45

8.

Aleksandra Cisek

Vb

38

19

9.

Weronika Krupko

VIb

33

30

10.

Martyna Duszkiewicz

VIe

30

35

11.

Roksana Falkowska

Ve

28

45

12.

Zuzanna Rejment

VIb

25

32 II

13.

Monika Spaczyńska

Vb

25

42 II

14.

Maja Hulecka

Vb

22

30

15.

Martyna Kańduła

VIe

21

31

16.

Kacper Matowicz

Vd

19

40 II

17.

Michał Krawczun

Vb

9

42 I

 

Konkurs SUDOKU – podsumowanie trzech spotkań.

Klasy V i VI. Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 157

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Czas (min)

1.

Maria Kocioł

Vb

157

38

2.

Alicja Rosińska

Vb

157

58

3.

Dominik Zieliński

Vc

157

60

4.

Michalina Szadzińska

VIb

157

68

5.

Mateusz Karnicki

Vd

157

82

6.

Martyna Chytry

VIb

155

34

7.

Roksana Falkowska

Ve

132

83

8.

Aleksandra Cisek

Vb

120

53

9.

Piotr Kułakowski

Vb

119

131

10.

Artur Kierul

VIb

81

42

11.

Monika Spaczyńska

Vb

78

67

12.

Zuzanna Rejment

VIb

77

86

13.

Kacper Matowicz

Vd

59

113

14.

Karol Jaremczak

VIb

53

36

15.

Maja Hulecka

Vb

43

48

16.

Tymoteusz Burak

VIb

43

57

17.

Weronika Krupko

VIb

33

30

18.

Filip Drozdowski

Vd

33

85

19.

Martyna Duszkiewicz

VIe

30

35

20.

Martyna Kańduła

VIe

21

31

21.

Wiktoria Bierndgarska

Ve

14

28

22.

Magdalena Książek

Ve

12

28

23.

Mateusz Wyporski

Vb

10

12

24.

Michał Krawczun

Vb

9

42

 

Beata Kubiszewska, Anna Makowska