A A A

SUDOKU - DRUGA TURA

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs SUDOKU – V edycja, spotkanie drugie, 27.03. 2014r.

Klasy III i IV. Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 48

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Czas (min)

1.

Jacek Ozdoba

IVd

48

13

2.

Lena Kulak

IIIc

48

14

2.

Adrian Czerniło

IVb

48

14

3.

Kacper Nosal

IIIb

48

19

4.

Oliwier Nowak

IIIa

48

24

5.

Oliwia Górniak

IIIc

48

27

6.

Borys Zawada

IIIa

39

24

7.

Bartosz Krajewski

IIIa

31

34

8.

Dawid C. Rodriguez

IIIa

31

45

9.

Wiktoria Ollik

IIIc

25

45

 

Konkurs SUDOKU – podsumowanie dwóch spotkań.

Klasy III i IV. Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 94

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Czas (min)

1.

Lena Kulak

IIIc

94

23

2.

Oliwia Górniak

IIIc

94

37

3.

Oliwier Nowak

IIIa

94

38

4.

Kacper Nosal

IIIb

94

57

5.

Adrian Czerniło

IVb

93

22

6.

Jacek Ozdoba

IVc

86

23

7.

Dawid C. Rodriguez

IIIa

77

75

8.

Wiktoria Ollik

IIIc

71

65

9.

Bartosz Krajewski

IIIa

67

78

10.

Borys Zawada

IIIa

39

24

11.

Szymon Kuczkowski

IVc

28

16

12.

Wiktoria Grochola

IVb

26

30

13.

Oliwia Dwulit

IIIa

26

35

14.

Eryk Świtalski

IVc

18

12

 

Gratulujemy!

Zapraszamy na następne spotkanie 24.04.2014r.

 

 

 

Konkurs SUDOKU – V Turniej, spotkanie drugie, 27.03.2014

Klasy V i VI. Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 51

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Czas (min)

1.

Maria Kocioł

Vb

51

5

2.

Martyna Chytry

VIb

51

6

3.

Mateusz Karnicki

Vd

51

7 I

4.

Alicja Rosińska

Vb

51

7 II

5.

Dominik Zieliński

Vc

51

7 III

6.

Aleksandra Cisek

Vb

51

10

7.

Roksana Falkowska

Ve

51

11

8.

Michalina Szadzińska

VIb

51

13

9.

Artur Kierul

VIb

51

15

10.

Weronika Lewna

VIb

51

27 I

11.

Agata Michałek

Ve

51

27 II

12.

Piotr Kułakowski

Vb

46

41

13.

Weronika Krupko

VIb

37

24

14.

Tymoteusz Burak

VIb

27

32

15.

Zuzanna Rejment

VIb

24

22

16.

Maja Hulecka

Vb

21

18

17.

Filip Drozdowski

Vd

19

40

18.

Kacper Matowicz

Vd

18

28

19.

Wiktoria Bierndgarska

Ve

14

28

20.

Magdalena Książek

Ve

12

28

 

Konkurs SUDOKU – podsumowanie dwóch spotkań.

Klasy V i VI. Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 104

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Czas (min)

1.

Maria Kocioł

Vb

104

15

2.

Dominik Zieliński

Vc

104

28

3.

Alicja Rosińska

Vb

104

35

4.

Michalina Szadzińska

VIb

104

38

5.

Roksana Falkowska

Ve

104

38

5.

Mateusz Karnicki

Vd

104

42

6.

Martyna Chytry

VIb

102

19

7.

Aleksandra Cisek

Vb

82

34

8.

Artur Kierul

VIb

81

42

9.

Piotr Kułakowski

Vb

79

86

10.

Monika Spaczyńska

Vb

53

25

11.

Karol Jaremczak

VIb

53

36

12.

Zuzanna Rejment

VIb

52

54

13.

Tymoteusz Burak

VIb

43

57

14.

Kacper Matowicz

Vd

40

73

15.

Filip Drozdowski

Vd

33

85

16.

Maja Hulecka

Vb

21

18

17.

Wiktoria Bierndgarska

Ve

14

28

18.

Magdalena Książek

Ve

12

28

19.

Mateusz Wyporski

Vb

10

12

 

Gratulujemy!

Zapraszamy na następne spotkanie 24.04.2014r.

 

 

Beata Kubiszewska, Anna Makowska