A A A

SUDOKU - CZWARTA TURA

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs SUDOKU – V edycja, spotkanie czwarte, 29.05.2014r.

Klasy III i IV. Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 49

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Czas (min)

1.

Wiktoria Ollik

IIIc

49

11

2.

Jacek Ozdoba

IVd

49

13

3.

Kacper Nosal

IIIb

49

17

4.

Oliwia Górniak

IIIc

49

19

5.

Lena Kulak

IIIc

49

21

 

 

Konkurs SUDOKU – podsumowanie czterech spotkań.

Klasy III i IV. Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 195

 

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Czas (min)

1.

Lena Kulak

IIIc

191

89

2.

Kacper Nosal

IIIb

185

105

3.

Oliwia Górniak

IIIc

177

101

4.

Jacek Ozdoba

IVd

160

67

5.

Wiktoria Ollik

IIIc

135

104

6.

Adrian Czerniło

IVb

122

67

7.

Oliwier Nowak

IIIa

94

38

8.

Dawid C. Rodriguez

IIIa

77

75

9.

Bartosz Krajewski

IIIa

71

93

10.

Borys Zawada

IIIa

39

24

11.

Szymon Kuczkowski

IVc

28

16

12.

Wiktoria Grochola

IVb

26

30

13.

Oliwia Dwulit

IIIa

26

35

14.

Eryk Świtalski

IVc

18

12

 

 

Konkurs SUDOKU – V Turniej, spotkanie czwarte, 29.05.2014

Klasy V i VI. Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 55

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Czas (min)

1.

Mateusz Karnicki

Vd

55

34

2.

Maria Kocioł

Vb

55

38

3.

Martyna Chytry

VIb

41

14

4.

Roksana Falkowska

Ve

39

38 II

5.

Michalina Szadzińska

VIb

38

34

6.

Martyna Duszkiewicz

VIe

36

27

7.

Zuzanna Rejment

VIb

34

32

8.

Alicja Rosińska

Vb

32

42

9.

Weronika Krupko

VIb

30

30

10.

Monika Spaczyńska

Vb

30

41

11.

Tymoteusz Burak

VIb

28

37

12.

Maja Hulecka

Vb

25

21 I

13.

Wiktoria Bierndgarska

Ve

25

21 II

14.

Martyna Kańduła

VIe

25

32 I

15.

Dominik Zieliński

Vc

24

43

16.

Piotr Kułakowski

Vb

24

45

17.

Aleksandra Cisek

Vb

22

32 II

18.

Wanessa Popiel

VIb

17

12

 

 

Konkurs SUDOKU – podsumowanie czterech spotkań.

Klasy V i VI. Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 202

 

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Czas (min)

1.

Maria Kocioł

Vb

202

76

2.

Mateusz Karnicki

Vd

202

116

3.

Martyna Chytry

VIb

196

48

4.

Michalina Szadzińska

VIb

195

102

5.

Alicja Rosińska

Vb

189

100

6.

Dominik Zieliński

Vc

171

103

7.

Roksana Falkowska

Ve

171

121

8.

Piotr Kułakowski

Vb

143

176

9.

Aleksandra Cisek

Vb

142

85

10.

Zuzanna Rejment

VIb

111

118

11.

Monika Spaczyńska

Vb

108

108

12.

Artur Kierul

VIb

81

42

13.

Maja Hulecka

Vb

68

69

14.

Martyna Duszkiewicz

VIe

66

62

15.

Weronika Krupko

VIb

63

60

16.

Kacper Matowicz

Vd

59

113

17.

Karol Jaremczak

VIb

53

36

18.

Martyna Kańduła

VIe

46

63

19.

Tymoteusz Burak

VIb

43

57

20.

Wiktoria Bierngarska

Ve

39

49

21.

Filip Drozdowski

Vd

33

85

22.

Tymoteusz Burak

VIb

28

37

23.

Wanessa Popiel

VIb

17

12

24.

Magdalena Książek

Ve

12

28

25.

Mateusz Wyporski

Vb

10

12

26.

Michał Krawczun

Vb

9

42

 

Gratulujemy!

 

 

Beata Kubiszewska

Anna Makowska