A A A

KADRA PEDAGOGICZNA

 

DYREKCJA

Lewandowska Krystyna

Dyrektor

Kopera Teresa

Wicedyrektor

Gwardzik Renata

Wicedyrektor

NAUCZYCIELE

L.p.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot, funkcja

Wychowawstwo

1.

Bartosiewicz Małgorzata

pedagog

 

2.

Borowska Natalia

j. angielski

 

3.

Borzyk Agnieszka

nauczyciel wspomagający, historia

6a

4.

Budnicka Beata

eduk. wczesnoszkolna

3b

5.

Bulera Karolina

nauczyciel świetlicy

 

6.

Ceranowski Piotr

informatyka, nauczyciel wspomagający

 

7.

Chojnacki Andrzej

informatyka, technika

 

8.

Czerwińska Edyta

j. angielski

 

9.

Dankowska Dorota

eduk. wczesnoszkolna

3d

10.

Dąbska Patrycja

j. angielski

5e

11.

Doktór Alina

gimn. korekcyjna

 

12.

Gutkowska Małgorzata

eduk. wczesnoszkolna

0”

13.

Jacuńska Anna

nauczyciel świetlicy

14.

Jarmuł Jolanta

nauczyciel świetlicy, naucz. wspomagający

15.

Kaczmarek Helena

reedukator/terapia SI

 

16.

Kaiser Małgorzata

psycholog

 

17.

Kamińska Beata

muzyka

 

18.

Kaproń Karol

j. angielski

 

19.

Kiczek Ewa

religia

 

20.

Klemenczak Barbara

nauczyciel wspomagający

 

21.

Kozak Katarzyna

eduk. wczesnoszkolna

0”

22.

Kubiszewska Beata

matematyka

6d

23.

Lisowiec-Poręba Katarzyna

j. polski

6b

24.

Machutta-Gałązka Karolina

muzyka, sztuka, j. angielski

4b

25.

Mackus Lucyna

eduk. wczesnoszkolna

3a

26.

Maj Maja

nauczyciel wspomagający

0”

27.

Majewska Julita

eduk. wczesnoszkolna

1d

28.

Makowska Anna

nauczyciel wspomagający, gimn. korekcyjna

 

29.

Małek Magdalena

nauczyciel świetlicy

 

30.

Mateńko Joanna

eduk. wczesnoszkolna

1b

31.

Mierzejewska Joanna

eduk. wczesnoszkolna

2d

32.

Nastalska Małgorzata

nauczyciel bibliotekarz

 

33.

Olschewska Agnieszka

matematyka

 

34.

Orlikowska Ilona

eduk. wczesnoszkolna

1a

35.

Orzechowski Daniel

wychowanie fizyczne

 

36.

Pajewska Elżbieta

j. polski

5b

37.

Paszun Beata

eduk. wczesnoszkolna

3c

38.

Pogorzelska Marta

wychowanie fizyczne

 

39.

Rekowska Mariola

eduk. wczesnoszkolna

2b

40.

Romańczuk-Ozdoba Edyta

przyroda

5d

41.

Rudnik Lucyna

eduk. wczesnoszkolna

2a

42.

Semeniuk Małgorzata

eduk. wczesnoszkolna

2c

43.

Siudek Małgorzata

j. angielski, j. niemiecki

4a

44.

Skalna Mirosława

eduk. wczesnoszkolna

1c

45.

Skibiński Andrzej

religia

 

46.

Słupska Magdalena

matematyka

5a

47.

Słupski Jacek

wychowanie fizyczne

 

48.

Sokołowska-Wiśniewska Marta

wychowanie fizyczne

6e

49.

Starynowicz Renata

j. polski

5c

50.

Szewc Artur

reedukator

 

51.

Walewska Jolanta

historia

 

52.

Warać Justyna

historia, WDŻ

4c

53.

Waszkinel Żaneta

nauczyciel wspomagający

 

54.

Wawrowska Marlena

eduk. wczesnoszkolna

3e

55.

Wierzbicka Grażyna

nauczyciel wspomagający

 

56.

Witkowska-Panasiak Maria

religia

 

57.

Wolikowska Anna

przyroda

4d

58.

Wróblewski Jarosław

religia

 

69.

Wyrwas Andrzej

matematyka, technika

6c

60.

Zawadzka Agnieszka

logopeda

 

61.

Zdolińska Lilianna

muzyka

 

62.

Ziemienowicz Moinka

nauczyciel bibliotekarz

 

63.

Zmysłowski Sebastian

j. angielski

 

64.

Zuchowicz-Jędrzejewska Anna

nauczyciel wspomagający