A A A

ANDRZEJKOWY MITYNG LEKKOATLETYCZNY

W sobotnie przedpołudnie 30 listopada w Hali Sportowej Centrum Lekkoatletycznego im. R. Ksieniewicza w Słupsku odbył się Andrzejkowy Mityng Lekkoatletyczny.

Dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły rywalizowali ze swoimi rówieśnikami w czterech konkurencjach: bieg na 60 m., skok w dal, skok wzwyż, rzut piłką lekarską. W zawodach wzięło udział ok. 90 uczniów słupskich szkół podstawowych.

Bardzo dobrze w tych próbach spisali się nasi reprezentanci i zajmowali czołowe miejsca. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Olaf Perło, który został uznany najlepszym zawodnikiem mityngu. Startując w trzech konkurencjach w dwóch okazał się najlepszy, a w jednej zajął II miejsce i zgromadził 23 punkty.

Oto inne wysokie miejsca uzyskane przez naszych uczniów:

Olaf Perło – I miejsce- 60m.; I m. - piłka lekarska; II m. - skok wzwyż

Kamila Oliver – III m. - skok wzwyż; VI m. - 60 m.

Mateusz Pograniczny – III m. - skok wzwyż

Michał Nawrot – VI m. - 60 m.; VI m. - skok w dal

W zawodach naszą szkołę reprezentowali też: Agata Michałek, Łukasz Krasucki, Jakub Łosiński, Jakub Przedpełski, Mateusz Domański.

Oprócz wyników indywidualnych była prowadzona klasyfikacja drużynowa. Dzięki wynikom uzyskanym przez wszystkich naszych reprezentantów dziewczęt sklasyfikowane zostały na miejscu IV z wynikiem 10 punktów, natomiast chłopcy na miejscu II z wynikiem 35 punktów. W klasyfikacji generalnej szkoła została sklasyfikowana na miejscu IV uzyskując 45 punktów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy dobrych wyników.