A A A

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W KLASACH 4-6 (ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA)

 

 

Rodzaj zajęć

Nauczyciel

Termin

Miejsce

Klasy

Koło matematyczne

Olschewska Agnieszka

Poniedz. 13.35-14.20

C-14

4a, 4b, 5e

Kubiszewska

Beata

Czwartek: 15.20-16.05 (co 2 tyg.)

Czwartek: 9.45-10.30 (co 2 tyg.)

B-14

B-14

5a, 5b, 5c

6b

Koło przyrodnicze

Romańczuk-Ozdoba Edyta

Piątek: 8.00-8.45 (co 2 tyg.)

Piątek: 11.35-12.20

Piątek: 12.40-13.25

C-16

B-3

C-16

4b

5b, 5c

5a, 5b, 5c

Koło przyrodnicze

Wolikowska

Anna

Wtorek: 9.45-10.30

Wtorek: 13.35-14.20 (co 2 tyg.)

Środa: 16.10-16.55 (co 2 tyg.)

C-5

C-7

C-19

6d

4a, 4c, 4d

5c, 5d

Koło j. angielskiego

Kubacka-Gładysz Anna

Piątek: 8.50-9.45

C-8

4b

Koło j. niemieckiego

Siudek

Małgorzata

Środa: 15.20-16.05

C-8

kl. 4-6

Szkolne Koło Scrabble

Nastalska Małgorzata

Czwartek: 10.40-12.20

biblioteka

kl. 4-6

Koło informatyczne

Ceranowski

Piotr

Czwartek:11.35-12.20

101

kl. 4-6

Informatyczne programowanie

Chojnacki

Andrzej

Czwartek:

8.00-8.45,
14.30-15.15

B3

kl. 4-6

Zespół wokalny

Kamińska

Beata

Środa: 15.20-16.50

C-3

 

Zajęcia artystyczne

Machutta-Gałązka Karolina

Poniedziałek: 15.15-16.55

C-3

kl. 4-6

Koło plastyczne

Walewska

Jolanta

Czwartek: 14.00-14.45

C-5

kl. 5-6

Grupa teatralna 8 osób

Walewska

Jolanta

Czwartek: 17.30-19.00

Klub „Kwadrat”

6c

Zajęcia sportowe

(przygot. do SOM)

Sokołowska-Wiśniewska Marta

Poniedziałek: 15.20-16.05

Środa: 15.20-16.05

hala sportowa

kl. 4-6

Zajęcia sportowo-rekreacyjne

(przygot. do SOM)

Orzechowski

Daniel

Poniedziałek: 16.10-16.55

Środa: 16.10-16.55

hala

sportowa

chłopcy

z klas 5-6

Zajęcia sportowe

(przygot. do SOM)

Pogorzelska

Marta

Wtorek: 16.05-16.55

hala sportowa

kl. 5-6

Zajęcia z piłki nożnej

Słupski

Jacek

Wtorek: 13.35-14.20

 

hala sportowa

chłopcy

z kl.4-6

Tenis stołowy

Słupski

Jacek

Czwartek: 8.50-9.35

 

kl. 4-6

Klub biblijny

Wróblewski Jarosław

Poniedziałek: 16.30-18.00

parafia

klasy starsze