A A A

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W KLASACH 1-3 (WSPOMAGAJĄCE ROZWÓJ)

 

 

Lp.

Rodzaj zajęć

L. godz.

Dzień/

godzina

Miejsce

Osoba realizująca

1.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 1a

1

Środa

12.40-13.25

A-5

Maja

Tołyż

2.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 1a

1

Wtorek

12.20-13.25

A-5

Jolanta

Jarmuł

3.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 1b

1

Środa

11.35-12.20

A-5

Renata

Rzepecka

4.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 1c

1

Wtorek

12.40-13.25

A-7

Małgorzata

Semeniuk

5.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 1e

1

Wtorek

10.40-11.25

A-5

Mariola

Rekowska

6.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 1d

1

Piątek

10.30-11.25

B-12

Joanna

Mierzejewska

7.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 1f

1

Poniedziałek

9.45-10.30

A-7

Kinga Koenig

-Borkowska

8.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 1g

1

Czwartek

11.35-12.20

A-7

Katarzyna

Kokos

9.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 1h

1

Czwartek

10.40-11.25

A-5

Karolina

Bulera

10.

Terapia pedagogiczna

w kl.2a

1

Poniedziałek

11.35-12.20

A-5

Lucyna

Mackus

11.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 2a

1

Środa

11.35-12.20

A-5

Lucyna

Mackus

12.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 2a

1

Środa

11.35-12.20

A-5

Grażyna

Wierzbicka

13.

Terapia pedagogiczna

w kl.2a

1

Poniedziałek

8.00-8.45

A-6

Grażyna

Wierzbicka

14.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 2b

1

Czwartek

9.45-1030

A-4

Beata

Paszun

15.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 2c

1

Czwartek

15.20-16.05

A-4

Beata

Budnicka

16.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 2e

1

Piątek

11.35-12.20

A-5

Marlena

Wawrowska

17.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 2f

1

Piątek

11.35-12.20

A-7

Katarzyna

Kozak

18.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 3a

1

Wtorek

8.50-9.35

B-12

Ilona

Orlikowska

19.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 3a

2

Poniedz. 15.30-16.05

Wtorek 14.30-15.15

B-12

Anna Zuchowicz

-Jędrzejewska

20.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 3b

1

Czwartek

9.45-10.30

B-1

Joanna

Mateńko

21.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 3c

1

Poniedziałek

12.40-13.25

A-7

Mirosława

Skalna

22.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. 3d

1

Środa

11.35-12.20

B-12

Magdalena

Małek