A A A

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W KLASACH 1-3 (ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA)

 

 

Lp.

Rodzaj zajęć

L. godz

Dzień/godzina

Miejsce

Osoba

realizująca

PRZEDMIOTOWE

1.

Koło czytelnicze

kl. 1d

1

Czwartek

9.45-10.30

B-12

Joanna

Mierzejewska

2.

Zajęcia komputerowe

1

Piątek

8.50-9.35

czytelnia

Dorota

Dankowska

3.

Zajęcia komputer.

kl. 2 i 3

1

Czwartek

9.45-10.30

B-1

Mariola

Rekowska

4.

Koło przyrodnicze

1

Poniedziałek

11.35-12.20

B-12

Małgorzata

Semeniuk

5.

Koło przyrodnicze

kl. 3

2

Wtorek 8.50-9.35 kl.3a, 3b

Sroda 11.35-12.20 kl. 3c, 3d

czytelnia

Monika

Ziemienowicz

JĘZYKA OBCEGO

1.

Koło języka niem. kl.2

1

Czwartek

14.30-15.15

B-6

Beata

Paszun

2.

Koło języka ang.

w klasie 1b

1

Wtorek

11.35-12.20

A-5

Renata

Rzepecka

3.

Gry i zabawy z językiem ang. kl. 2

1

Poniedziałek

15.20-16.05

A-6

Beata

Budnicka

4.

Koło języka ang.

w kl. 1

1

Wtorek

10.40-11.25

A-7

Katarzyna

Kokos

5.

Koło języka ang.

w kl. 1-3

2

Pon. 9.45-10.30

Wtorek 9.45-10.30

czytelnia

Natalia

Borowska

6.

Koło języka niemieckiego kl. 1-3

1

Środa

15.20-16.05

C-8

Małgorzata

Siudek

ARTYSTYCZNE

1.

Koło teatralne

1

Sroda

10.40-11.35

A-7

Dorota

Dankowska

2.

Zajęcia teatralne

1

Czwartek

10.45-11.25

A-7

Kinga Konig-Borkowska

3.

Zajęcia artystyczno-plastyczne w kl. 1-3

1

Wtorek

8.50-9.45

A-5

Marlena Wawrowska

4.

Zajęcia manualne

1

Środa

13.35-14.20

A-5

Maja

Tołyż

5.

Zajęcia artystyczne-plastyczno-techn.

1

Poniedziałek

11.35-12.20

A-5

Magdalena

Małek

6.

Zajęcia artystyczne-plastyczne

1

Wtorek

13.35-14.20

A-5

Jolanta

Jarmuł

7.

Zajęcia plastyczne kl. 3

1

Czwartek

15.20-16.05

B-4

Mirosława

Skalna

8.

Zajęcia grafomotoryczne

1

Piątek

10.40-11.25

A-5

Karolina

Bulera

9.

Zajęcia wokalne

2

Sroda

15.20-16.55

C-3

Beata

Kamińska

10.

Zajęcia taneczno-ruchowe (cheerleaderki)

1

Piątek

8.50-9.35

s. korekc.

Marta

Pogorzelska

SPORTOWE

1.

Gimnastyka Korekcyjna

1

Czwartek

8.50-9.45

s. korekc.

Alina

Doktor

2.

Zajęcia sportowe kl. 3

1

Czwartek

15.20-16.05

hala

Ilona

Orlikowska

3.

Zajęcia sportowe kl. 3

1

Czwartek

15.20-16.05

hala

Joanna

Mateńko

INNE

1.

Koło szachowe

kl.1-3

1

Czwartek

9.45-10.30

A-5

Katarzyna

Kozak

2.

Szkolne Koło Caritas

2

Poniedziałek

9.45-10.30

13.35-14.20

A-5

Barbara Witkowska-Panasiak

 

Harmonogram dodatkowych zajęć rozwijających zainteresowania w świetlicy szkolnej

 

Rodzaj zajęcia

l.

godz.

Dzień

Godzina

Miejsce

Prowadząca

1.

Kółko przyrodnicze-

"Koniczynka"

2

Środa

Czwartek

12.40-13.40

9.45-10.45

A-5

Marlena Wawrowska

2.

Rozrywki umysłowe

2

Środa-
Czwartek

12.40-13.40

11.35-12.35

A-7

Mariola Rekowska

3.

Gry planszowe

Mistrzowie kodowania

2

Wtorek

Sroda

8.45-9.15

9.00-10.30

B-1

Joanna

Mateńko

4.

Koło matematyczne/

Zajęcia wspomag.

2

Poniedziałek

Czwartek

8.40-9.40

10.30-11.30

Biblioteka

Dorota Dankowska

5.

Koło papieroplastyki

2

Wtorek,

Środa

11.35-12.35

9.30-10.30

A-7

A-7

Beata

Paszun

6.

Zajęcia komputerowe

2

Poniedziałek

12.40-13.25

13.35-14.20

B-1

Małgorzata Semeniuk

7.

Zajęcia plastyczno-techniczne

2

Poniedziałek

Piątek

13.35-14.35

10.45.-11.45

A-7

A-7

Mirosława

Skalna

8.

Zajęcia plastyczno-czytelnicze

3

Czwartek

Piątek

14.30-15.30

13.30-15.30

A-5

A-5

Renata

Gwardzik