A A A

SUDOKU – VII EDYCJA, SPOTKANIE TRZECIE

 

 

Klasy III i IV


Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 52

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Czas (min)

1.

Kamila Gumińska

IIIc

52

38

2.

Miłosz Kaufman

IIIc

52

44

3.

Mirosław Milde

IVa

35

44

4

Kamil Fortuński

IIIc

25

30

 

Podsumowanie trzech spotkań.

Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 146

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Czas (min)

1.

Kamila Gumińska

IIIc

141

83

2.

Kamil Fortuński

IIIc

59

69

3.

Miłosz Kaufman

IIIc

52

44

4.

Mirosław Milde

IVa

35

44

 

 

Klasy V i VI


Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 52

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Czas (min)

1.

Kacper Nosal

Vb

52

11

2

Wiktoria Ollik

Vc

52

13

3.

Oliwier Nowak

Va

52

15

4.

Adrian Czerniło

VIb

52

19

5.

Tatiana Sautycz

Vc

52

21

6

Patryk Jakiel

Vd

50

20

7.

Borys Sierosławski

VIc

49

26

8.

Jacek Ozdoba

VId

46

18

9.

Agata Wójcik

VIc

32

31

10.

Maciej Cheba

VIc

25

17

11.

Jakub Grzegorczyk

VIc

23

17

12.

Mateusz Kawiecki

VIc

21

23

13.

Marta Borkowska

VIc

21

38

14.

Dawid Novyk

VIc

14

20

15.

Szymon Kuczkowski

VIc

11

24

 

Podsumowanie trzech spotkań.

Maksymalna liczba punktów do zdobycia: 146

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Punkty

Czas (min)

1.

Wiktoria Ollik

Vc

146

24

2

Kacper Nosal

Vb

146

33

3.

Oliwier Nowak

Va

146

42

4.

Adrian Czerniło

VIb

144

37

5.

Patryk Jakiel

Vd

138

38

6

Jacek Ozdoba

VId

134

47

7.

Borys Sierosławski

VIc

110

66

8.

Szymon Kuczkowski

VIc

105

57

9.

Tatiana Sautycz

Vc

97

31

10.

Antonina Gołaszewska

Vc

92

29

11.

Daniel Novyk

VIc

84

57

12.

Mateusz Kawiecki

VIc

71

77

13.

Maciej Cheba

VIc

64

55

14.

Natalia Nytko

Va

64

75

15.

Julia Grzeszkowiak

Va

62

40

16.

Jakub Grzegorczyk

VIc

59

30

17.

Eryk Świtalski

VIc

51

22

18.

Marta Borkowska

VIc

21

38

 

 

Gratulujemy!

 

Następne spotkanie: 9 maja, sala C-17, godz. 14.30–15.15