A A A

RAJD NOCNY 10.11.2012r. - relaconuje Eko Jula

Noc pełna przygód

W sobotę, 10 listopada w prześliczną granatową noc okraszoną gwiazdami o godzinie 17.00. uczniowie SP 5 zebrali się przed Stadionem 650-lecia  w Słupsku, by wspólnie uczestniczyć w Rajdzie Pieszym. Z oddali słychać było nietoperze, które ukrywały się w koronach drzew.     Rozpoczęliśmy wymarsz.
Nie obeszło się bez dodatkowych atrakcji. Zabłądziliśmy! Nauczyciele zaczęli  szukać wyznaczonej trasy. Dobrze, że posiadaliśmy latarki, które włożyliśmy dla oznakowania nas na czapki. I tak zafundowaliśmy sobie postój oraz poszukiwania dobrej drogi. Trochę to trwało, emocje siegały zenitu... i ta noc... granatowa, nieprzenikniona. My oczywiście dobrze się bawiliśmy, świeciliśmy latarkami w drzewa, które udawały potwory.
Wkrótce dotarliśmy do ogniska, gdzie można było sobie upiec kiełbaskę. Kiedy już zjedliśmy - chyba, że komuś kiełbasa wpadła do ogniska :(  - pomału zaczęliśmy wracać do miejsca wymarszu.
Przyszliśmy spóźnieni, ale szczęśliwi. Rodzice już niecierpliwie nas oczekiwali. Chyba Włóczykije zapamietają tę noc z przygodami.
Ahoj przygodo!
Eko Jula