A A A

MALI MISTRZOWIE LEKKOATLETYKI

16 listopada 2015 r. gościliśmy w naszej szkole dzieci z klas drugich z SP-2, SP-3 i SP-4, realizujących program "Mały Mistrz". Wspólnie z uczniami klas 2b i 2f z naszej szkoły bawiły się na imprezie sportowo-integracyjnej "Mali Mistrzowie Lekkoatletyki".  Gośćmi imprezy byli: dyrektor SP-2 p. Kazimierz Skiba oraz p. Grzegorz Borecki - dyrektor SP-6 i nauczyciel ekspert  programu Mały Mistrz.
Głównym celem tej imprezy było integrowanie dzieci ze słupskich szkół realizujących program Mały Mistrz; poprzez wspólne zabawy ruchowe oparte na życzliwości i zdrowej rywalizacji.

 

Impreza rozpoczęła się rozgrzewką, którą był taniec do piosenki Chocolate Choco Choco. Po wspólnym tańcu uczniowie zostali podzieleni na pięć kolorowych grup, w skład których wchodziły dzieci z różnych szkół. W trakcie konkurencji sportowych w grupach, dzieci wykazały się szybkością, skocznością i zwinnością. Wszystkie zdobyły medale i sprawność Lekkoatlety. Każda uczestnicząca w turnieju klasa otrzymała również podziękowanie i zestaw piłek ufundowany przez Radę Rodziców SP-5.

 

Beata Paszun, Katarzyna Kozak